Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

57-letnia kobieta ukradła laptopa i \"komórkę\"

Do 5 lat więzienia grozi 57-letniej mieszkance Łaszczowa za kradzież laptopa i telefonu komórkowego z niezamkniętego samochodu. Do zdarzenia doszło tydzień temu. Policja właśnie ustaliła sprawcę.
Poszkodowany oszacował straty na 1,6 tys. złotych, a policja ustaliła, że za kradzieżą stoi wspomniana wcześniej łaszczowianka. Nie wiadomo, co ją podkusiło. Sprzęt odzyskano, a kobieta – po usłyszeniu zarzutu – przyznała się do winy. – I chce dobrowolnie poddać się karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz zapłacić 1 tys. złotych grzywny – uzupełnia Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama