Reklama
57-letnia kobieta ukradła laptopa i \"komórkę\"
Do 5 lat więzienia grozi 57-letniej mieszkance Łaszczowa za kradzież laptopa i telefonu komórkowego z niezamkniętego samochodu. Do zdarzenia doszło tydzień temu. Policja właśnie ustaliła sprawcę.
- (lew)
- 06.11.2009 09:55
Poszkodowany oszacował straty na 1,6 tys. złotych, a policja ustaliła, że za kradzieżą stoi wspomniana wcześniej łaszczowianka.
Nie wiadomo, co ją podkusiło. Sprzęt odzyskano, a kobieta – po usłyszeniu zarzutu – przyznała się do winy.
– I chce dobrowolnie poddać się karze 8 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na dwa lata oraz zapłacić 1 tys. złotych grzywny – uzupełnia Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Data dodania:
06.11.2009 09:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze