Tomaszów Lubelski: Miasto szuka inwestora z armatką śnieżną
Wyciąg narciarski w Justynówce koło Tomaszowa Lubelskiego będzie oddany w dzierżawę. Tak postanowiły władze miasta. Ma to ożywić stok narciarski na Białej Górze.
- (bn)
- 09.11.2009 13:23
Do tej pory wyciągiem zarządzał tomaszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ub. roku był czynny tylko kilka tygodni. Dlaczego?
Bo OSiR ma podobno za mało pracowników, a śnieg padał mizernie. Aby narciarze mogli ze stoku częściej korzystać, potrzebne są poważne inwestycje (np. zakup armatki śnieżnej).
I stąd pomysł dzierżawy. Władze Tomaszowa Lub. liczą, że inwestorzy zechcą w wyciąg zainwestować.
Oferty będą przyjmowane do 16 listopada.
Data dodania:
09.11.2009 13:23
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze