Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Miasto szuka inwestora z armatką śnieżną

Wyciąg narciarski w Justynówce koło Tomaszowa Lubelskiego będzie oddany w dzierżawę. Tak postanowiły władze miasta. Ma to ożywić stok narciarski na Białej Górze.
Do tej pory wyciągiem zarządzał tomaszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. W ub. roku był czynny tylko kilka tygodni. Dlaczego? Bo OSiR ma podobno za mało pracowników, a śnieg padał mizernie. Aby narciarze mogli ze stoku częściej korzystać, potrzebne są poważne inwestycje (np. zakup armatki śnieżnej). I stąd pomysł dzierżawy. Władze Tomaszowa Lub. liczą, że inwestorzy zechcą w wyciąg zainwestować. Oferty będą przyjmowane do 16 listopada.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama