Hrebenne: Gospodyni spłoszyła rabusiów. Szuka ich policja
Usłyszała nad ranem brzęk rozbijanej szyby, więc postanowiła sprawdzić, co się dzieje. W letniej kuchni natknęła się na dwóch włamywaczy.
- (lew)
- 09.11.2009 13:13
Do środka weszli przez okno, ale przy okazji uszkodzili zamki w drzwiach.
Przygotowali do wyniesienia wędliny, mięso oraz 9 barwników do farb, ale na widok 71-letniej gospodyni wzięli nogi za pas.
Straty oszacowano na 500 złotych. Policja jest na tropie sprawców, którzy grasowali w Hrebennem.
Data dodania:
09.11.2009 13:13
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze