Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Pieszy uciekał przed policją, bo był pijany

Przechodził przez ulicę w miejscu niedozwolonym, a na widok policjantów zaczął uciekać. Mowa o 28-letnim mieszkańcu gminy Tomaszów Lubelski, któremu za wykroczenie grozi teraz grzywna.
W poniedziałek funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, którzy pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie z videorejestratorem, zauważyli jak przy ul. Zamojskiej przez jezdnię w miejscu niedozwolonym przechodzi pieszy. – Próbowali go wylegitymować, ale mężczyzna zaczął uciekać w stronę dworca autobusowego – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji. Stróże prawa byli jednak szybsi. Zatrzymany miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama