Reklama
Tomaszów Lubelski: Pieszy uciekał przed policją, bo był pijany
Przechodził przez ulicę w miejscu niedozwolonym, a na widok policjantów zaczął uciekać. Mowa o 28-letnim mieszkańcu gminy Tomaszów Lubelski, któremu za wykroczenie grozi teraz grzywna.
- (lew)
- 10.11.2009 11:15
W poniedziałek funkcjonariusze tomaszowskiej drogówki, którzy pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie z videorejestratorem, zauważyli jak przy ul. Zamojskiej przez jezdnię w miejscu niedozwolonym przechodzi pieszy.
– Próbowali go wylegitymować, ale mężczyzna zaczął uciekać w stronę dworca autobusowego – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.
Stróże prawa byli jednak szybsi. Zatrzymany miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Data dodania:
10.11.2009 11:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze