Reklama
Wagarowicz schował konopie w slipkach
Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 17-letniemu mieszkańcowi Zamościa za posiadanie narkotyków. Prawie 4 g marihuany trzymał w slipach.
- (lew)
- 10.11.2009 11:20
Nastolatek wraz z kolegami w poniedziałek był na wagarach. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować na jednym z placów budowy w centrum miasta.
– Pięć pakietów z zawartością narkotycznego ziela młodzieniec ukrył w bieliźnie – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji.
Znaleziono przy nim dokładnie 3, 67 g suszu konopi indyjskich. Nastolatek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj ma usłyszeć zarzuty.
Data dodania:
10.11.2009 11:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze