Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wagarowicz schował konopie w slipkach

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 17-letniemu mieszkańcowi Zamościa za posiadanie narkotyków. Prawie 4 g marihuany trzymał w slipach.
Nastolatek wraz z kolegami w poniedziałek był na wagarach. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować na jednym z placów budowy w centrum miasta. – Pięć pakietów z zawartością narkotycznego ziela młodzieniec ukrył w bieliźnie – opowiada Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Znaleziono przy nim dokładnie 3, 67 g suszu konopi indyjskich. Nastolatek trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj ma usłyszeć zarzuty.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama