Reklama
Złodzieje dobrali się do koparki i ładowarki
Za cel wybrali stojące przy ul. Kilińskiego w Zamościu ładowarkę i koparkę. Ukradli wszystko, co im się nawinęło pod rękę. Straty oszacowano na prawie 15 tys. złotych.
- (lew)
- 10.11.2009 11:26
Sprawcy wybili szybę w drzwiach ładowarki, a następnie zabrali z kabiny smarownicę, klucze, radio z głośnikami, przełączniki elektryczne, nie pogardzili oświetleniem zewnętrznym, lampą błyskową, przy okazji skradli też 150 l oleju napędowego.
– Z koparki skradziono dwa akumulatory żelowe, pompę paliwową oraz wąż ciśnieniowy – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji, która poszukuje sprawców kradzieży z włamaniem.
Data dodania:
10.11.2009 11:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze