Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zawiązał się zamojski sztab WOŚP. Znów zagrają dla chorych dzieci

Choć XVIII Finał Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero 10 stycznia 2010 roku, to w zamojskim Młodzieżowym Domu Kultury już zawiązał się miejski sztab orkiestry. Na jego czele stanęła Ewa Skulimowska.
Na razie sztabowcy spełnili wymagania formalne: zgłosili w fundacji Jurka Owsiaka chęć zorganizowania i przeprowadzenia zbiórki pieniędzy, uzyskali zgodę prezydenta Zamościa i zdobyli zapewnienie Banku PEKAO S.A., który przeliczy i zabezpieczy wszystkie zgromadzone środki. Wiadomo też, że imprezy planowane na 10 stycznia będą odbywać się w siedzibie MDK i na Rynku Wielkim. – Przewidywanych jest wiele atrakcji oraz występy gwiazd większego i mniejszego formatu – informuje Andrzej Szumowski, dyrektor MDK. Tym razem WOŚP zagra na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci. Wszyscy, którzy chcieliby się w akcję włączyć mogą już teraz kontaktować się z zamojskim sztabem w MDK przy ul. Kamiennej 20 w Zamościa, bądź telefonując na nr (084) 638 44 46.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama