Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Deszczowe obchody Święta Niepodległości (zdjęcia)

Mimo padającego od rana deszczu kilkuset mieszkańców Zamościa wzięło udział w uroczystościach patriotycznych zorganizowanych dziś na Rynku Wielkim.
Były przemówienia, m.in. prezydenta Zamościa i defilada wojskowa. Tradycyjnie już, na płycie upamiętniającej pobyt w Zamościu marszałka Piłsudskiego, złożono wiązanki kwiatów. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz, organizacji kombatanckich oraz młodzież z zamojskich szkół. Kolejnym elementem obchodów rocznicowych będzie koncert \"Z żołnierskiej pieśni...\", który o godz. 17 rozpocznie się w Zamojskim Domu Kultury.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama