Reklama
Deszczowe obchody Święta Niepodległości (zdjęcia)
Mimo padającego od rana deszczu kilkuset mieszkańców Zamościa wzięło udział w uroczystościach patriotycznych zorganizowanych dziś na Rynku Wielkim.
- 11.11.2009 14:02
Były przemówienia, m.in. prezydenta Zamościa i defilada wojskowa. Tradycyjnie już, na płycie upamiętniającej pobyt w Zamościu marszałka Piłsudskiego, złożono wiązanki kwiatów.
W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz, organizacji kombatanckich oraz młodzież z zamojskich szkół.
Kolejnym elementem obchodów rocznicowych będzie koncert \"Z żołnierskiej pieśni...\", który o godz. 17 rozpocznie się w Zamojskim Domu Kultury.
Powiązane galerie zdjęć:
Reklama
Komentarze