Panowie pokazali swoje ptaszki
Dokładnie 78 ptaków, głównie kanarków kolorowych i kanarków kształtnych, ale także papug i drobnych egzotycznych skrzydlatych można było podziwiać na wystawie, którą zorganizowała zamojska SM im. W. Łukasińskiego.
- 12.11.2009 14:27
To była już druga taka impreza współorganizowana przez zamojski oddział Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.
Na tegoroczną jej edycję swoje domowe ptactwo zdecydowało się dostarczyć kilku hodowców.
W spółdzielczej świetlicy przy ul. Orzeszkowej ptaki prezentowali: Adam Wilczewski, Janusz Oś, Krzysztof Murzyn, Bogdan Taras, Leszek Harczuk i Mirosław Baronowski.
Ich skrzydlate okazy oceniał sędzia Polskiej Federacji ornitologicznej Stanisław Ślemp z Rzeszowa.
Hodowcy najpiękniejszych ptaków otrzymali w nagrodę puchary ufundowane przez spółdzielnię.
Atrakcją imprezy byłą także loteria, w której do wygrania były oczywiście kanarki, papużki i egzotyczne zeberki.
Reklama
Komentarze