Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zderzenie busów w Gromadzie. Ranna 43-letnia pasażerka

Biłgorajski policja wyjaśnia jeszcze okoliczności wypadku, który we wtorek wieczorem wydarzył się w miejscowości Gromada.
Było już po godzinie 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem 50-latek z gminy Biłgoraj nie dostosował prędkości swojego busa do warunków na drodze. W efekcie, podjeżdżając do przystanku autobusowego najechał na tył innego busa, z którego akurat wysiadali pasażerowie. – Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żaden z nich nie ucierpiał – mówi Milena Wardach, rzeczniczka policji w Biłgoraju. W wyniku stłuczki ranna została 43-letnia pasażerka pierwszego z pojazdów. Mieszkanka Suśca doznała złamania lewego przedramienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama