Zderzenie busów w Gromadzie. Ranna 43-letnia pasażerka
Biłgorajski policja wyjaśnia jeszcze okoliczności wypadku, który we wtorek wieczorem wydarzył się w miejscowości Gromada.
- (ak)
- 12.11.2009 11:55
Było już po godzinie 18. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący mercedesem 50-latek z gminy Biłgoraj nie dostosował prędkości swojego busa do warunków na drodze.
W efekcie, podjeżdżając do przystanku autobusowego najechał na tył innego busa, z którego akurat wysiadali pasażerowie.
– Obaj kierowcy byli trzeźwi. Żaden z nich nie ucierpiał – mówi Milena Wardach, rzeczniczka policji w Biłgoraju.
W wyniku stłuczki ranna została 43-letnia pasażerka pierwszego z pojazdów. Mieszkanka Suśca doznała złamania lewego przedramienia.
Data dodania:
12.11.2009 11:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze