Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Połakomił się na kawałek drewna. Może trafić do więzienia

Nawet do 5 lat więzienia grozi 62-letniemu mieszkańcowi Zamościa. A wszystko dlatego, że z budowy na terenie osiedla Koszary chciał wynieść kawałek drewna dębowego wart… 5 zł.
Złodzieja namierzył w środę właściciel budowy. – Przyszedł tam, żeby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku i zobaczył podejrzanie zachowującego się człowieka, który na jego widok zaczął się pospiesznie oddalać – relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka policji w Zamościu. Gospodarz obiektu ruszył w pościg za nieproszonym gościem. Dopadł go i zatrzymał, a gdy telefonował po policję, intruz zaczął się z nim szarpać i okładać go pięściami. Nie zdołał się jednak oswobodzić i został przekazany w ręce mundurowych. Teraz za dokonanie kradzież kawałka drewna wartego 5 zł i naruszenie nietykalności cielesnej właściciela budowy grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama