Czarnystok: Złodziej wyniósł ze sklepu towary warte 4 tysiące złotych
Wygląda na to, że zaczął robić sprawunki na święta. Złodziej, którego szuka teraz policja, wyniósł ze sklepu w Czarnymstoku (gm. Radecznica) nie tylko artykuły przemysłowe i spożywcze, ale też zabawki, płyty DVD i karty do komórek.
- (ak)
- 12.11.2009 09:22
Do włamania doszło nocą z wtorku na środę. Odkrył je 38-letni właściciel sklepu. Natychmiast zawiadomił policję.
– Sprawca dostał się do środka po wyłamaniu kraty w oknie – opowiada Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.
Uciekł prawdopodobnie tą samą drogą, a zabrał ze sobą: papierosy różnych marek, karty doładowujące do telefonów, płyty DVD, zabawki, trochę kosmetyków, również kawę, konserwy rybne, szampana i 30 złotych w gotówce.
Łączne straty, jak oszacował właściciel sklepu, wyniosły 4 tys. zł. Policja szuka złodzieja.
Data dodania:
12.11.2009 09:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze