Tyszowce: Kamera zarejestrowała, jak ją kradziono
Nie ma jednej z kamer monitorujących teren wokół podstawówki w Tyszowcach (powiat tomaszowski). Jest zapis momentu, kiedy dwóch sprawców ją demontowało. Złodziei jeszcze nie udało się ustalić.
- (ak)
- 13.11.2009 12:57
O nietypowym zdarzeniu policja poinformowała nas dziś. Wiadomo, że kradzieży dokonało dwóch nieustalonych sprawców.
– Na podstawie zapisu monitoringu wiemy, że doszło do tego we wtorek dokładnie o godz. 3.20 w nocy – informuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy policji w Tomaszowie Lubelskim.
To jednak nie pomoglo jak dotąd pchnąć sprawy naprzód. Bo po kamerze i dwóch złodziejach nie ma śladu. Sprzęt był wart 600 zł.
Data dodania:
13.11.2009 12:57
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze