Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamojscy karatecy kopią na medal

Reprezentacja Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego znakomicie spisała się podczas IV Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz VII Mazovia Karate CUP – Pucharze Polski w Kumite Drużynowym, które odbyły się w Pruszkowie.
Nasi karatecy wrócili stamtąd z workiem medali. Na złoto zasłużyła sobie w kumie drużynowym ekipa ZKKT występująca w składzie: Jan Kłębek, aktualny srebrny medalista mistrzostw Europy, Artur Szerafin i Kamil Dziedzic. Jan Kłębek startujący jednocześnie w IV Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zdobył trzy srebrne medale w konkurencjach: kata, kumite i fuku-go. Z kolei jego klubowa koleżanka Ewelina Pańczyk wywalczyła brązowy krążek w konkurencji fuku-go.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama