Zamojscy karatecy kopią na medal
Reprezentacja Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego znakomicie spisała się podczas IV Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz VII Mazovia Karate CUP – Pucharze Polski w Kumite Drużynowym, które odbyły się w Pruszkowie.
- (ak)
- 13.11.2009 12:27
Nasi karatecy wrócili stamtąd z workiem medali.
Na złoto zasłużyła sobie w kumie drużynowym ekipa ZKKT występująca w składzie: Jan Kłębek, aktualny srebrny medalista mistrzostw Europy, Artur Szerafin i Kamil Dziedzic.
Jan Kłębek startujący jednocześnie w IV Młodzieżowych Mistrzostwach Polski zdobył trzy srebrne medale w konkurencjach: kata, kumite i fuku-go.
Z kolei jego klubowa koleżanka Ewelina Pańczyk wywalczyła brązowy krążek w konkurencji fuku-go.
Data dodania:
13.11.2009 12:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze