Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Seria wypadków z udziałem pieszych. Jedna osoba nie żyje

Dziś rano zdarzył się jeden wypadek, a do trzech innych doszło wczoraj. We wszystkich poszkodowani zostali piesi. Policja apeluje o rozsądek i szczególną ostrożność do tych, którzy drogami przemieszczają się na własnych nogach, ale również do zmotoryzowanych.
Najtragiczniejsze w skutkach okazało się zdarzenie, do którego doszło w czwartek ok. godz. 12.40 w Wolicy Śniatyckiej (gm. Komarów). 79-letnia mieszkanka gminy Komarów wyszła zza autobusu na jezdnię wprost pod koła volkswagena pasata. 27-letni kierowca, mieszkaniec gminy Tyszowce nie miał szans, by w porę wyhamować. Potrącił pieszą. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła. Więcej szczęścia miała 65-latka z gminy Zamość, która również wczoraj, ok. godz. 18 w Płoskiem weszła wprost pod nadjeżdżającego forda escorta. Kierująca autem 31-latka była trzeźwa. U pieszej stwierdzono ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W wyniku potrącenia doznała stłuczenia nogi. Policji nie udało się jeszcze ustalić personaliów mężczyzny, który ok. godz. 23 w nocy z czwartku na piątek został potrącony przez ukraiński autobus w Sitańcu. Poszkodowany trafił do szpitala. 46-letni kierowca autobusu mercedes był trzeźwy. Dziś rano do wypadku z udziałem 18-letniej pieszej doszło na jednej z osiedlowych uliczek przy ul. Wyszyńskiego w Zamościu. W tym przypadku zawinił 30-letni kierowca daewoo tico, który wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił nastolatce pierwszeństwa. Dziewczyna, mieszkanka gminy Adamów ma złamaną rękę.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama