Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Cztery osoby ranne w wypadku między Frampolem, a Gorajem. Sprawca był pijany

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, bo już wcześniej jeździł po pijanemu. Mimo to znowu usiadł za kierownicą po kilku głębszych. Wczoraj wieczorem 25-latek z gminy Turbin spowodował kolejny wypadek. Ranne zostały cztery osoby.
Mężczyzna jechał drogą wojewódzką 835 na trasie między Frampolem a Gorajem w powiecie biłgorajskim. Na łuku drogi stracił panowanie nad swoją skodą. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z renaultem i volkswagenem. Sprawca stłuczki doznał obrażenia nogi. Ranni zostali również pasażerowie volkswagena. Wszyscy trafili do szpitala, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca renaulta, 39-latek z gminy Cieszynów nie odniósł poważniejszych obrażeń. Zarówno on, jak i kierujący volkswagenem 20-latek byli trzeźwi. Pijany był natomiast 25-letni sprawca wypadku. – W toku ustaleń okazało się, że 25-latek posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który dostał także za przestępstwo kierowania w stanie trzeźwości – informuje Milena Wardach, rzeczniczka biłgorajskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama