Reklama
Zamość, ul. Narutowicza. Pożar kamienicy z dzikimi lokatorami
Tuż przed 5 rano zamojska Straż Pożarna dostała sygnał, że pali się pustostan przy ul. Narutowicza. Na miejscu okazało się, że w środku są lokatorzy mieszkający na \"dziko\".
- mok
- 13.11.2009 07:21
Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, do pożaru wyjechały dwa zastępy strażaków. W akcji brała udział również policja, pogotowie i energetycy.
Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. W kamienicy przebywało sześć osób. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to jeden z dorosłych, \"dzikich\" lokatorów zaprószył ogień.
Straty są niewielkie i wynoszą ok. 2 tys. zł.
Data dodania:
13.11.2009 07:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze