Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zamość, ul. Narutowicza. Pożar kamienicy z dzikimi lokatorami

Tuż przed 5 rano zamojska Straż Pożarna dostała sygnał, że pali się pustostan przy ul. Narutowicza. Na miejscu okazało się, że w środku są lokatorzy mieszkający na \"dziko\".
Jak informuje dyżurny Komendy Wojewódzkiej państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, do pożaru wyjechały dwa zastępy strażaków. W akcji brała udział również policja, pogotowie i energetycy. Akcja gaśnicza trwała niecałą godzinę. W kamienicy przebywało sześć osób. Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to jeden z dorosłych, \"dzikich\" lokatorów zaprószył ogień. Straty są niewielkie i wynoszą ok. 2 tys. zł.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama