Tomaszów Lubelski: Wybuch gazu w domu, jedna osoba ranna
Gaz wybuchł dziś rano w wolnostojącym prywatnym domu. Poparzonego 60-letniego mężczyznę zabrała karetka pogotowia
- rp
- 14.11.2009 13:22
Gaz wybuchł ok. godz. 4.30. Na miejsce zdarzenia pojechali strażacy. W domu mieszkał 60-letni mężczyzna z synem. Obrażenia odniósł tylko starszy z domowników, ale jego życie nie jest zagrożone.
Jak informują strażacy, wybuch nie spowodował większych strat - z okien wyleciały szyby.
Data dodania:
14.11.2009 13:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze