Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zosin: Ukrainiec chciał wywieźć z Polski kradzione łodzie

Pogranicznicy zatrzymali na przejściu granicznym w Zosinie 36-letniego obywatela Ukrainy, który usiłował przewieźć dwa kadłuby łodzi motorowych bez silników. Prawdopodobnie sprzęt pochodził z kradzieży.
Nowe łodzie przewożone były na lawetach. Szacunkowa wartość sprzętu to około 170 tys. złotych. – W trakcie kontroli granicznej przewożonego towaru stwierdzono uzasadnione podejrzenie ingerencji w pole numerowe tych środków pływających – informuje ppłk Andrzej Wójcik, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie. W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, a zatrzymanego Ukraińca wraz z łodziami przekazano do dyspozycji policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama