Reklama
Zosin: Ukrainiec chciał wywieźć z Polski kradzione łodzie
Pogranicznicy zatrzymali na przejściu granicznym w Zosinie 36-letniego obywatela Ukrainy, który usiłował przewieźć dwa kadłuby łodzi motorowych bez silników. Prawdopodobnie sprzęt pochodził z kradzieży.
- (lew)
- 15.11.2009 10:15
Nowe łodzie przewożone były na lawetach. Szacunkowa wartość sprzętu to około 170 tys. złotych.
– W trakcie kontroli granicznej przewożonego towaru stwierdzono uzasadnione podejrzenie ingerencji w pole numerowe tych środków pływających – informuje ppłk Andrzej Wójcik, rzecznik prasowy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie.
W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze, a zatrzymanego Ukraińca wraz z łodziami przekazano do dyspozycji policji.
Data dodania:
15.11.2009 10:15
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze