Telatyn: Pijany rowerzysta obiecywał policjantom łapówkę
Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 52-letniemu mieszkańcowi gminy Telatyn za obietnicę udzielenia policjantom łapówki.
- (lew)
- 16.11.2009 10:42
Policjanci tomaszowskiej \"drogówki” zatrzymali do kontroli jadącego rowerem 52-latka w Telatynie. Czuć było od niego alkohol; alkomat wskazał 2,2 promila.
– Podczas kontroli mężczyzna wielokrotnie obiecywał funkcjonariuszom udzielenie korzyści majątkowej w kwocie 100 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Mężczyzna prosto z roweru trafił do policyjnego aresztu. Teraz czeka go rozprawa w sądzie. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.
Data dodania:
16.11.2009 10:42
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze