Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Telatyn: Pijany rowerzysta obiecywał policjantom łapówkę

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 52-letniemu mieszkańcowi gminy Telatyn za obietnicę udzielenia policjantom łapówki.
Policjanci tomaszowskiej \"drogówki” zatrzymali do kontroli jadącego rowerem 52-latka w Telatynie. Czuć było od niego alkohol; alkomat wskazał 2,2 promila. – Podczas kontroli mężczyzna wielokrotnie obiecywał funkcjonariuszom udzielenie korzyści majątkowej w kwocie 100 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Mężczyzna prosto z roweru trafił do policyjnego aresztu. Teraz czeka go rozprawa w sądzie. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama