Reklama
24-latek zginął podczas zbiórki buraków
24-letni mieszkaniec gminy Ulhówek zginął podczas wykonywania prac polowych.
- (łm)
- 16.11.2009 13:20
Mężczyznę przygniótł ciągnik rolniczy, którym kierował podczas prac na polu przy burakach cukrowych. 24-latek z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Niestety lekarzom nie udało się go uratować.
Prokurator zarządził sekcję zwłok. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, ale policja poinformowała o nim dzisiaj.
Data dodania:
16.11.2009 13:20
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze