We trzech napadli na jednego
Jeden ze sprawców jest już w rękach policji. Zatrzymanie jego kolegów, którzy również uczestniczyli w pobiciu jest już tylko kwestią czasu.
- (lew)
- 16.11.2009 10:46
Zagrodzili drogę 51-latkowi z Zamościa, a następnie zaczęli okładać go pięściami po całym ciele, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków.
Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Granicznej w Zamościu. Policja ustaliła jednego ze sprawców pobicia, którym okazał się 21-letni mieszkaniec gminy Miączyn.
– Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania jego kompanów – mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji.
Data dodania:
16.11.2009 10:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze