Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

We trzech napadli na jednego

Jeden ze sprawców jest już w rękach policji. Zatrzymanie jego kolegów, którzy również uczestniczyli w pobiciu jest już tylko kwestią czasu.
Zagrodzili drogę 51-latkowi z Zamościa, a następnie zaczęli okładać go pięściami po całym ciele, a gdy upadł nie szczędzili kopniaków. Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Granicznej w Zamościu. Policja ustaliła jednego ze sprawców pobicia, którym okazał się 21-letni mieszkaniec gminy Miączyn. – Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania jego kompanów – mówi Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama