Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Topielec w Krynicach. Wędkarz wypadł z łódki i zaplątał się w sieci

Dla 38-latka wyprawa na ryby skończyła się tragicznie. Mężczyzna prawdopodobnie wypadł z łódki i zaplątał się w rybackie sieci. Próbował wołać pomocy. Ciało pochłonęła woda i ciemność.
Wczoraj wieczorem, ok. godz. 22 oficer dyżurny komendy policji w Tomaszowie odebrał telefon od mężczyzny, który zgłosił utonięcie. Najpierw zauważył na zalewie w Krynicach przewróconą łódkę. Usłyszał wołanie o pomoc. 37-letni mężczyzna zaczął płynąć w kierunku przewróconej łodzi. Wkrótce okazało się, że odległość jest znaczna. Zawrócił i zadzwonił na policję. Na miejsce natychmiast pojechała straż pożarna. Ratownicy rozpoczęli przeszukiwanie zalewu, ale bez rezultatu. Około północy akcję przerwano. Poszukiwania wznowiono dzisiaj. Ok. godz. 10 wyłowiono ciało topielca. 38-letni mężczyzna, mieszkaniec Krynic, zaplątany był w sieci rybackie nieopodal wywróconej łodzi. Policja i Prokuratura ustalają okoliczności tragedii.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama