Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: 63-latek zmarł w miejskim parku

Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny, który w poniedziałek wieczorem w tomaszowskim parku dostał ataku epilepsji.
Patrol policji zauważyli w poniedziałek wieczorem w parku przy ul. Lwowskiej mężczyznę z atakiem epilepsji. Wezwano pomoc, ale przybyły na miejsce lekarz – po przeprowadzonej reanimacji – stwierdził zgon 63-letniego tomaszowianina. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama