Reklama
Tomaszów Lubelski: 63-latek zmarł w miejskim parku
Lekarzom nie udało się uratować życia mężczyzny, który w poniedziałek wieczorem w tomaszowskim parku dostał ataku epilepsji.
- (lew)
- 17.11.2009 10:28
Patrol policji zauważyli w poniedziałek wieczorem w parku przy ul. Lwowskiej mężczyznę z atakiem epilepsji.
Wezwano pomoc, ale przybyły na miejsce lekarz – po przeprowadzonej reanimacji – stwierdził zgon 63-letniego tomaszowianina.
Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok.
Data dodania:
17.11.2009 10:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze