Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Puławy: Samochód wjechał w przystanek autobusowy

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w sobotę w Puławach
Puławy: Samochód wjechał w przystanek autobusowy
Do zdarzenia doszło w sobotę w Puławach na ul. Lubelskiej po godz. 14.

Ford jechał w stronę Lublina. W pewnym momencie w jego bok uderzyła toyota, a ford wpadł na przystanek. - Kierowca toyoty zagapił się i skręcając w prawo wymusił pierwszeństwo przejazdu - mówi Marcin Koper z puławskiej policji.

Do szpitala trafiły trzy kobiety. Ich życie nie jest zagrożone.

Kierujący byli trzeźwi.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama