Uchanie: Amunicję trzymał w domu
Zgromadził arsenał, choć nie miał na to pozwolenia. teraz mieszkaniec gminy Uchanie musi sie tłumaczyć przed policją.
- (lew)
- 19.11.2009 12:04
Podczas przeszukania domu 44-letniego mieszkańca jednej z wiosek w gminie Uchanie funkcjonariusze znaleźli 11 sztuk amunicji do karabinka sportowego kbks.
Gospodarz nie miał pozwolenia na jej posiadanie, dlatego odpowie za to przed sądem. Za nielegalne posiadanie amunicji grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Data dodania:
19.11.2009 12:04
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze