Reklama
Bili ludzi na ulicach Zamościa
Zamojska policja szuka bandytów, którzy w weekend pobili na ulicach miasta kilka osób. Do napadów doszło na ulicach Podwale, Piłsudskiego i Lwowskiej.
- (lew)
- 23.11.2009 10:16
Przy ul. Podwale 19-letni zamościanin i jego rówieśnik zostali zaatakowani przez dwóch mężczyzn.
– Sprawcy żądali wydania pieniędzy i papierosów – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji.
Bili nastolatków, którym jednak po szarpaninie udało się uciec.
Wizytę w Zamościu źle wspominać będzie 18-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Przy ul. Piłsudskiego chłopaka pobiło dwóch mężczyzn.
Z kolei 25-latek z gminy Dołhobyczów i jego starszy o dwa lata kolega zostali pobici przez kilku sprawców przy ul. Lwowskiej. Policja szuka sprawców.
Data dodania:
23.11.2009 10:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze