Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bili ludzi na ulicach Zamościa

Zamojska policja szuka bandytów, którzy w weekend pobili na ulicach miasta kilka osób. Do napadów doszło na ulicach Podwale, Piłsudskiego i Lwowskiej.
Przy ul. Podwale 19-letni zamościanin i jego rówieśnik zostali zaatakowani przez dwóch mężczyzn. – Sprawcy żądali wydania pieniędzy i papierosów – informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji. Bili nastolatków, którym jednak po szarpaninie udało się uciec. Wizytę w Zamościu źle wspominać będzie 18-letni mieszkaniec gminy Szczebrzeszyn. Przy ul. Piłsudskiego chłopaka pobiło dwóch mężczyzn. Z kolei 25-latek z gminy Dołhobyczów i jego starszy o dwa lata kolega zostali pobici przez kilku sprawców przy ul. Lwowskiej. Policja szuka sprawców.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama