Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Biłgoraj: Policja szuka złodzieja fiata uno

Nie ma śladu ani po samochodzie, ani po człowieku, który go sobie przywłaszczył. Policja szuka złodzieja.
Fiat uno zniknął z parkingu przy ul. Sienkiewicza w Biłgoraju w miniony weekend. W niedzielę córka 60-letniej właścicielki chciała skorzystać z samochodu, ale nigdzie go nie było. Powiadomiono policję. Ustalono, że uno w kolorze granatowym ostatni raz widziane było na niestrzeżonym parkingu dwa dni wcześniej. Straty oszacowano na 5 tys. złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama