Biłgoraj: Policja szuka złodzieja fiata uno
Nie ma śladu ani po samochodzie, ani po człowieku, który go sobie przywłaszczył. Policja szuka złodzieja.
- (lew)
- 23.11.2009 10:26
Fiat uno zniknął z parkingu przy ul. Sienkiewicza w Biłgoraju w miniony weekend.
W niedzielę córka 60-letniej właścicielki chciała skorzystać z samochodu, ale nigdzie go nie było. Powiadomiono policję.
Ustalono, że uno w kolorze granatowym ostatni raz widziane było na niestrzeżonym parkingu dwa dni wcześniej.
Straty oszacowano na 5 tys. złotych.
Data dodania:
23.11.2009 10:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze