Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

37-latka z Łukowej ranna w wypadku

Do kolejnego wypadku z udziałem pieszego doszło w Łukowej (powiat biłgorajski). W poniedziałek rano volkswagen potrącił 37-letnią kobietę.
Kierujący volkswagenem 25-letni mieszkaniec gminy Obsza potrącił podczas wyprzedzania innego pojazdu idącą lewą, a więc prawidłową stroną drogi, 37-latkę z gminy Łukowa. Piesza została odwieziona do szpitala ze złamaną ręką. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi. Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 6 rano.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama