37-latka z Łukowej ranna w wypadku
Do kolejnego wypadku z udziałem pieszego doszło w Łukowej (powiat biłgorajski). W poniedziałek rano volkswagen potrącił 37-letnią kobietę.
- (lew)
- 24.11.2009 10:16
Kierujący volkswagenem 25-letni mieszkaniec gminy Obsza potrącił podczas wyprzedzania innego pojazdu idącą lewą, a więc prawidłową stroną drogi, 37-latkę z gminy Łukowa.
Piesza została odwieziona do szpitala ze złamaną ręką. Zarówno ona, jak i kierowca byli trzeźwi.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 6 rano.
Data dodania:
24.11.2009 10:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze