Reklama
Policyjny dozór dla rozbójników z Zamościa
Za usiłowanie rozboju staną przed sądem. Zanim jednak do tego dojdzie, mają regularnie meldować się policjantom. Taki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratura.
- (lew)
- 24.11.2009 10:12
Chodzi o dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 19 i 20 lat. Obaj podejrzewani są o usiłowanie rozboju.
Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Podwale. Sprawcy zaczepili 19-latka z Zamościa i jego rówieśnika z gminy Zamość: popychali, bili, żądali wydania pieniędzy i papierosów.
Napadniętym udało się uciec i powiadomić policję.
Data dodania:
24.11.2009 10:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze