Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Policyjny dozór dla rozbójników z Zamościa

Za usiłowanie rozboju staną przed sądem. Zanim jednak do tego dojdzie, mają regularnie meldować się policjantom. Taki środek zapobiegawczy zastosowała prokuratura.
Chodzi o dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 19 i 20 lat. Obaj podejrzewani są o usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło w weekend przy ul. Podwale. Sprawcy zaczepili 19-latka z Zamościa i jego rówieśnika z gminy Zamość: popychali, bili, żądali wydania pieniędzy i papierosów. Napadniętym udało się uciec i powiadomić policję.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama