Egzaminatorzy nauki jazdy łapią kursantów w pułapkę przy ul. Pereca
Ulica Pereca na zamojskiej Starówce, to ulubione miejsce egzaminatorów zamojskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Bywa tak, że każdego dnia \"oblewają” tam nawet po kilka osób. W jaki sposób?
- (bn)
- 25.11.2009 10:22
Egzaminowani dostają polecenie wjazdu w odcinek ulicy Pereca, za parkingiem (m.in. przy hotelu \"Renesans”). A tam stoi zakaz wjazdu.
– To nie jest w porządku – denerwuje się pracowniczka jednego z okolicznych sklepów. – Ten znak jest niewielki, a obok wisi mnóstwo pstrokatych reklam. Ludzie egzaminowani są w stresie i słuchają poleceń. Wjeżdżają… W efekcie oblewają egzamin. Nieraz obserwuję to po kilka razy dziennie.
Data dodania:
25.11.2009 10:22
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze