Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Egzaminatorzy nauki jazdy łapią kursantów w pułapkę przy ul. Pereca

Ulica Pereca na zamojskiej Starówce, to ulubione miejsce egzaminatorów zamojskiego Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Bywa tak, że każdego dnia \"oblewają” tam nawet po kilka osób. W jaki sposób?
Egzaminowani dostają polecenie wjazdu w odcinek ulicy Pereca, za parkingiem (m.in. przy hotelu \"Renesans”). A tam stoi zakaz wjazdu. – To nie jest w porządku – denerwuje się pracowniczka jednego z okolicznych sklepów. – Ten znak jest niewielki, a obok wisi mnóstwo pstrokatych reklam. Ludzie egzaminowani są w stresie i słuchają poleceń. Wjeżdżają… W efekcie oblewają egzamin. Nieraz obserwuję to po kilka razy dziennie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama