Reklama
Dwa ople zderzyły się na trasie między Bełżcem a Narolem
46-latka z Lubaczowa trafiła do szpitala z urazem kręgosłupa i licznymi potłuczeniami. Została ranna w wypadku, który we wtorek popołudniu wydarzył się między Bełżcem a Narolem.
- (ak)
- 25.11.2009 09:55
Było ok. godz. 17.30. Jadący za kierownicą opla vectra 24-letni Ukrainiec z nieustalonych do tej pory przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu.
Jego auto zderzyło się z jadącym z przeciwka oplem astra. Kierowała nim 46-letnia mieszkanka Lubaczowa.
– Kobieta doznała skręcenia kręgosłupa na odcinku szyjnym. Została przewieziona do szpitala. Obrażenia okazały się jednak niezbyt poważne i kobietę zwolniono do domu – relacjonuje Ireneusz Stromidło, rzecznik prasowy policji w Tomaszowie Lubelskim.
Zarówno poszkodowana, jak i sprawca wypadku byli trzeźwi.
Data dodania:
25.11.2009 09:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze