Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie zamojskiej \"szóstki\" mają Kubusia Puchatka w paluszku

Dzieciaki go uwielbiają, dorośli szanują. Kubuś Puchatek bawi, uczy i jest chyba najbardziej znanym misiem na świecie. W Szkole Podstawowej nr 3 dzieci sprawdzały swoją wiedzę na jego temat. W konkursie wzięły udział reprezentacje podstawówek z całego Zamościa.
– To ulubiona lektura. Przygody Kubusia Puchatka uczą dzieci przyjaźni, wrażliwości na innych – mówi Maria Mołdoch, organizatorka konkursu. – Rozwija wyobraźnię i pokazuje, jak naprawiać błędy i wyrządzoną krzywdę. – Puchatek ma najśmieszniejsze przygody – opowiadał podczas konkursu Jakub Żerebiec, reprezentujący SP6. – Za to ja najbardziej lubię jego mruczanki – dodała koleżanka z drużyny Aleksandra Pupiec. – Zadania są łatwe. Trudniej było na etapie w naszej szkole. Jak się później okazało to właśnie SP 6 zajęła pierwsze miejsce. Na drugim uplasowały się do spółki SP 8 i Szkoła Społeczna. Na trzecim znalazła się drużyna z SP 9.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama