Medal dla badmintonistek z Zamościa: Dziewczyny lubią brąz
Trzecie miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Badmintonie wywalczyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Kiko Zamość.
- (lew)
- 26.11.2009 14:05
Zawody, w których udział wzięło pięć najlepszych dziewczęcych drużyn w kraju, rozegrano w Choroszczy na Podlasiu.
W drodze do brązowego medalu badmintonistki z Hetmańskiego Grodu musiały rozegrać cztery spotkania (system rozgrywek \"każdy z każdym”).
– Wszystkie miały swoją dramaturgię, najbardziej nerwowe było jednak spotkanie o trzecie miejsce z MLKS Solec Kujawski – relacjonuje Sławomir Moździoch, trener naszych zawodniczek, które z tej ostatniej potyczki wyszły zwycięsko.
Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta LKS Technik Głubczyce, a drugie UKS Hubal Białystok.
Data dodania:
26.11.2009 14:05
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze