Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Medal dla badmintonistek z Zamościa: Dziewczyny lubią brąz

Trzecie miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Badmintonie wywalczyły zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego Kiko Zamość.
Zawody, w których udział wzięło pięć najlepszych dziewczęcych drużyn w kraju, rozegrano w Choroszczy na Podlasiu. W drodze do brązowego medalu badmintonistki z Hetmańskiego Grodu musiały rozegrać cztery spotkania (system rozgrywek \"każdy z każdym”). – Wszystkie miały swoją dramaturgię, najbardziej nerwowe było jednak spotkanie o trzecie miejsce z MLKS Solec Kujawski – relacjonuje Sławomir Moździoch, trener naszych zawodniczek, które z tej ostatniej potyczki wyszły zwycięsko. Pierwsze miejsce zajęły dziewczęta LKS Technik Głubczyce, a drugie UKS Hubal Białystok.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama