Reklama
Ukrainiec potrącił w Hrebennem motorowerzystę i wyjechał za granicę. Po interwencji policji wrócił
Stan 78-latka z gminy Lubycza Królewska, który w czwartek w południe został potrącony przez audi jest ciężki. Sprawca wypadku nie zatrzymał się, aby udzielić mu pomocy i odjechał. Ale już jest w rękach policji.
- (ak)
- 27.11.2009 09:55
Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 12.15 w Hrebennem. 76-latek jechał na swoim motorowerze, gdy najechało na niego audi.
Za kierownicą samochodu siedział 28-letni obywatel Ukrainy. Mężczyzna nie zatrzymał się po zdarzeniu i pojechał dalej.
– Policjantom udało się jednak ustalić samochód, jak również mężczyznę, który nim kierował – opowiada Ireneusz Stromidło, rzecznik policji w Tomaszowie Lubelskim.
Gdy mundurowi dotarli na granicę, dowiedzieli się, że Ukrainiec już ja przekroczył. Skontaktowali się ze Strażą Graniczną i dzięki temu udało im się namierzyć sprawcę wypadku.
– Został zatrzymany w Hrebennem o godz. 17.25, gdy wjeżdżał na terytorium Polski – mówi Stromidło.
28-latek został zatrzymany. Był trzeźwy.
Data dodania:
27.11.2009 09:55
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze