Reklama
Gimnazjaliści z Zamościa już mają indeksy
Uczniowie zamojskich gimnazjów nr 2 i nr 7 mogą mówić o sobie: jesteśmy studentami. Indeksy mają już w garści. Wzięli również udział w uroczystej inauguracji działalności uczelni, czyli Uniwersytetu Pierwszego Wieku przy zamojskiej PWSZ.
- (ak)
- 27.11.2009 12:19
Podczas pierwszego wykładu młodzi studenci wysłuchali wykładu o dziejach Akademii Zamojskiej, który wygłosił rektor prof. dr hab. Waldemar Martyn.
Również z jego rąk odebrali indeksy.
Kolejne spotkanie w ramach UTW planowane jest na grudzień. Poruszane zostaną wówczas zagadnienia z zakresu filologii polskiej.
Data dodania:
27.11.2009 12:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze