Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gimnazjaliści z Zamościa już mają indeksy

Uczniowie zamojskich gimnazjów nr 2 i nr 7 mogą mówić o sobie: jesteśmy studentami. Indeksy mają już w garści. Wzięli również udział w uroczystej inauguracji działalności uczelni, czyli Uniwersytetu Pierwszego Wieku przy zamojskiej PWSZ.
Podczas pierwszego wykładu młodzi studenci wysłuchali wykładu o dziejach Akademii Zamojskiej, który wygłosił rektor prof. dr hab. Waldemar Martyn. Również z jego rąk odebrali indeksy. Kolejne spotkanie w ramach UTW planowane jest na grudzień. Poruszane zostaną wówczas zagadnienia z zakresu filologii polskiej.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama