Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dwie nastoletnie siostry spod Zamościa sprzedawały kolegom marihuanę i LSD

Interes kręcił się jakiś czas, ale policja dowiedziała się o nim i w czwartek został zamknięty. Dwie siostry z gminy Zamość odpowiedzą wkrótce przed sądem dla nieletnich za handel narkotykami.
Jedna z nich ma 16 lat, a druga jest o dwa lata młodsza. Do kieszonkowego dorabiały sobie handlując wśród rówieśników w swojej wiosce marihuana i LSD. – Ustaliliśmy, że wprowadziły do obiegu około 80 gram marihuany i 50 tabletek LSD – relacjonuje Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji. – Miały stałych klientów wśród swoich rówieśników. W czwartek policjanci weszli do mieszkania obu sióstr. Znaleźli tam wagę, która służyła dziewczynkom do porcjowania narkotyków oraz śladowe ilości substancji odurzających. Niebawem obie siostry odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama