Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Uczniowie kopią lepiej niż studenci

Dopiero rzuty karne wyłoniły zwycięzcę zorganizowanego po raz pierwszy Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar KU AZS PWSZ im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Wygrał \"elektryk”, czyli reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, pokonując wynikiem 3:2 drużynę z Prywatnego Liceum Halleya.
W meczu o trzecie miejsce na parkiecie hali OSiR spotkali się natomiast zawodnicy z III LO i drużyna ZSP nr 1. Wygrał ogólniak, strzelając swoim przeciwnikom dwie bramki. Do pojedynków medalowych nie zakwalifikowała się natomiast żadna z dwóch reprezentacji gospodarzy imprezy, czyli Państwowej Wyższej Szkoły zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. To jednak nie zniechęciło studentów do organizacji podobnych zawodów w przyszłości. Już wiadomo, że turniej zostanie rozegrany ponownie. W jego pierwszej edycji wzięła udział ponad 100 zawodników z 11 drużyn. Wszystkie ekipy zostały nagrodzone pucharami, a uczestnicy otrzymali upominki.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama