Ali Baba dla dzieci w Zamojskim Domu Kultury
Teatr \"Pod Orzełkiem” z Białegostoku zaprasza w niedzielę dzieci w wieku od 4 lat na spektakl \"Ali Baba i czterech rozbójników” w wykonaniu aktorów Teatru \"Pod Orzełkiem” z Białegostoku
- (lew)
- 27.11.2009 12:26
Brat i siostra śnią ten sam sen. Sypialnia przekształca się kolejno w dom Ali Baby, las, więzienie i czarodziejski sezam...
Spektakl utrzymany jest w konwencji zabawy, dlatego do gry na scenie zapraszane są dzieci z widowni. Muzyka Artura Dwulita i wartka akcja skrząca się humorem dopełniają całości.
Przedstawienie obejrzeć będzie można w niedzielę o godz. 15 w Zamojskim Domu Kultury przy ul. Partyzantów 13.
Cena biletu w przedsprzedaży – 10 złotych, a w dniu spektaklu dwa złoty więcej. Jeśli jednak w niedzielę masz urodziny, to wraz z rodzicem wejdziesz na spektakl za darmo.
Data dodania:
27.11.2009 12:26
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze