Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lubelski: Toi-Toie są wykorzystywane... z każdej strony

Niedaleko tomaszowskiego rynku postawiono jeszcze w latach 70. murowaną toaletę, ale jest ona nieczynna. Wejścia do niej bronią kłódki i kraty. Obok postawiono dwie tzw. toi-toiki. Jednak nie przez wszystkich mieszkańców miasta są one chętnie odwiedzane.
Spotkaliśmy obywatela, który stanął za nimi, spokojnie rozpiął spodnie i… załatwił się na tylną, zewnętrzną ścianę tej toalety. Podobno nie jest to przypadek odosobniony. – Te plastikowe ubikacje odwiedza mnóstwo osób i dlatego ich stan higieniczny pozostawia wiele do życzenia – denerwuje się pracowniczka jednego z okolicznych sklepów. – Nie chce się tam wchodzić, ale ludzie… po prostu przesadzają. Wielu panów po prostu załatwia się na tym skwerku obok ubikacji. Co można na to poradzić? – Dziecku można dać klapsa – zastanawia się kobieta. – Dorosłych trudno jednak nauczyć kultury.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama