Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Złodzieje ukradli gołębie i pszenicę

Złodzieje z zamojskiego kradną, co im wpadnie w ręce.
To nie były byle jakie gołębie: każdy wart był 100 złotych. Teraz w oborze zrobiło się pusto, bo ktoś pod osłoną nocy otworzył drzwi, wszedł do budynku i ukradł 15 ptaków. Poszkodowany 57-latek z gminy Rachanie oszacował straty na 1500 złotych, a policja szuka złodzieja. W miejscowości Zarudzie w gminie Nielisz złodzieje ukręcili kłódki w drzwiach stodoły na terenie niezamieszkałej posesji, a następnie skradli 1200 kilogramów pszenicy. Poszkodowany 71-latek oszacował straty na 480 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama