Złodzieje ukradli gołębie i pszenicę
Złodzieje z zamojskiego kradną, co im wpadnie w ręce.
- (lew)
- 30.11.2009 11:10
To nie były byle jakie gołębie: każdy wart był 100 złotych. Teraz w oborze zrobiło się pusto, bo ktoś pod osłoną nocy otworzył drzwi, wszedł do budynku i ukradł 15 ptaków.
Poszkodowany 57-latek z gminy Rachanie oszacował straty na 1500 złotych, a policja szuka złodzieja.
W miejscowości Zarudzie w gminie Nielisz złodzieje ukręcili kłódki w drzwiach stodoły na terenie niezamieszkałej posesji, a następnie skradli 1200 kilogramów pszenicy.
Poszkodowany 71-latek oszacował straty na 480 złotych. Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat więzienia.
Data dodania:
30.11.2009 11:10
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze