Tomaszów Lubelski: Pacjent z rozbitą głową
Policja próbuje ustalić, co stało się 58-letniemu mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego, który z obrażeniami głowy w stanie nieprzytomnym trafił do miejscowego szpitala.
- (lew)
- 30.11.2009 11:06
Pacjent miał stłuczony mózg z krwiakami, dlatego potrzebna była trepanacja czaszki.
– Na razie nie wiadomo, co mu się stało – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.
Nie można wykluczyć nieszczęśliwego wypadku, ale w grę może wchodzić również pobicie.
Data dodania:
30.11.2009 11:06
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze