Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Andrzejki spędzili przy szachownicy

47 zawodników z Krasnobrodu, Hutek, Tomaszowa Lubelskiego, Starej Huty i Zamościa wzięło udział II Andrzejkowym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu. Wygrał Szymon Łuczka z Tomaszowa Lubelskiego.
Drugi był inny tomaszowianin Bartłomiej Kurzępa, a na trzecim miejscu uplasował się Maciej Próchnicki z Zamościa. Najlepsza trójka otrzymała statuetki dyrektora MDK, medale, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci albumów książkowych. Turniej w sali widowiskowej MDK przy ul. Kamiennej rozegrany został systemem szwajcarskim. Jego pomysłodawcą i sędzią głównym był Andrzej Czochra. Najmłodszymi uczestnikami szachowych potyczek byli sześciolatkowie Kasia Wójtowicz i Filip Kościelniak.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama