Mikołaj czeka na dzieci pod Domem Kultury w Hrubieszowie
Hrubieszowski Dom Kultury zaprasza w niedzielę dzieciaki wraz z opiekunami na spotkanie ze Świętym Mikołajem.
- (lew)
- 01.12.2009 10:08
Mikołaj wspólnie z milusińskimi zapali lampki na choince, potańczy, a na pożegnanie obdaruje dzieci słodkimi upominkami.
Imprezę, która rozpocznie się o godz. 14 na placu przed budynkiem HDK przy ul. 3 Maja 7, uświetni występ Grupy Tańca Współczesnego.
Data dodania:
01.12.2009 10:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze