Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Jarosławiec: Pijany traktorzysta uciekał po wypadku z pługiem

Stróże prawa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w środę w nocy w pod zamojskim Jarosławcu. Wiadomo, że kierowca ciągnika rolniczego był pijany.
Było już po godz. 21, gdy 19-letni mieszkaniec Zamościa przejeżdżał swoim volkswagenem passatem przez Jarosławiec. – Wtedy drogę zajechał mu ciągnik z podczepionym pługiem – informuje Joanna Kopeć, rzecznik prasowy zamojskiej policji. Do wypadku doszło, kiedy traktorzysta podczas skręcania w boczną drogę zajechał drogę passatowi. Ze stłuczeniami głowy i nóg odwieziono do szpitala 20-letniego pasażera samochodu. Sprawca wypadku uciekł ciągnikiem, ale świadkowie zdarzenia ruszyli za nim w pościg. Stróże prawa zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Sitno na jego posesji. Mężczyzna, który miał w organizmie 2,1 promila alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Przed sądem odpowie za kierowanie ciągnikiem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama