Hrubieszów: Ciężarówka ścięła znak drogowy, słupki i ogrodzenie
Kierowca ciężarowej scanii przeholował z prędkością i nie wyrobił się na zakręcie.
- (lew)
- 04.12.2009 09:46
Mowa o 24-letnim kierowcy ciężarowej scanii z naczepą, która po \"ścięciu” znaku drogowego, trzech słupków i uszkodzeniu ogrodzenia jednej z posesji zatrzymała się na poboczu.
Do kolizji doszło dzisiaj przed godz. 5 rano na skrzyżowaniu ulicy Zamojskiej z Basaja w Hrubieszowie. Nikomu nic się nie stało.
Kierowca z powiatu kraśnickiego był trzeźwy. Policja ukarała go mandatem w wysokości 300 złotych.
Data dodania:
04.12.2009 09:46
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze