Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Hrubieszów: Ciężarówka ścięła znak drogowy, słupki i ogrodzenie

Kierowca ciężarowej scanii przeholował z prędkością i nie wyrobił się na zakręcie.
Mowa o 24-letnim kierowcy ciężarowej scanii z naczepą, która po \"ścięciu” znaku drogowego, trzech słupków i uszkodzeniu ogrodzenia jednej z posesji zatrzymała się na poboczu. Do kolizji doszło dzisiaj przed godz. 5 rano na skrzyżowaniu ulicy Zamojskiej z Basaja w Hrubieszowie. Nikomu nic się nie stało. Kierowca z powiatu kraśnickiego był trzeźwy. Policja ukarała go mandatem w wysokości 300 złotych.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama