Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Tomaszów Lub.: Powalczą o puchar starosty

Zespół Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim będzie gospodarzem Halowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tomaszowskiego o Puchar Starosty Jana Kowalczyka.
Impreza w hali sportowej rozpocznie się w poniedziałek o godz. 11. Na uwagę zasługują takie konkurencje jak przeciąganie liny, tor przeszkód, wyciskanie odważnika, przenoszenie partnerki czy bieg wahadłowy. W zawodach zorganizowanych przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim wezmą udział reprezentanci sześciu szkół. W programie przewidziano również konkurencje dla dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama