Tomaszów Lub.: Powalczą o puchar starosty
Zespół Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim będzie gospodarzem Halowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tomaszowskiego o Puchar Starosty Jana Kowalczyka.
- (lew)
- 02.12.2009 15:32
Impreza w hali sportowej rozpocznie się w poniedziałek o godz. 11.
Na uwagę zasługują takie konkurencje jak przeciąganie liny, tor przeszkód, wyciskanie odważnika, przenoszenie partnerki czy bieg wahadłowy.
W zawodach zorganizowanych przez Powiatowe Zrzeszenie LZS w Tomaszowie Lubelskim wezmą udział reprezentanci sześciu szkół.
W programie przewidziano również konkurencje dla dyrektorów i nauczycieli wychowania fizycznego.
Data dodania:
02.12.2009 15:32
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze