Wandale rzucali kamieniami w samochody
Lubycza Królewska: Chuligani obrzucili kamieniami kilka jadących pojazdów. Jeden z nich trafił w ciężarowe renault.
- (lew)
- 06.12.2009 08:56
– Kamień uszkodził szybę – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji. Poszkodowany 45-letni mieszkaniec gminy Jarosław w województwie podkarpackim wycenił straty na 1500 zł.
Policja poszukuje sprawców wybryku w Lubyczy Królewskiej. Grozi im do 5 lat więzienia.
Data dodania:
06.12.2009 08:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze