Kierowca toyoty nie uciekł przed sprawiedliwością. Trafi za kratki
To była rutynowa kontrola drogówki. Zatrzymując toyotę, policjanci nie spodziewali się, że kierowca jest pijany, prowadzi bez prawa jazdy i dodatkowo jest poszukiwany do odbycia kary.
- 07.12.2009 08:28
W Zamościu przy ul. Radzieckiej policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę toyoty. Po przebadaniu alkomatem od razu wyszło na jaw, że prowadził samochód po kilku głębszych. Mężczyzna miał w organizmie 2,2 promila alkoholu.
Okazało się również, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo upomina się o niego polski wymiar sprawiedliwości. Robert G. był poszukiwany do odbycia kary w Zakładzie Karnym.
Data dodania:
07.12.2009 08:28
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze