Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca toyoty nie uciekł przed sprawiedliwością. Trafi za kratki

To była rutynowa kontrola drogówki. Zatrzymując toyotę, policjanci nie spodziewali się, że kierowca jest pijany, prowadzi bez prawa jazdy i dodatkowo jest poszukiwany do odbycia kary.
W Zamościu przy ul. Radzieckiej policjanci zatrzymali 22-letniego kierowcę toyoty. Po przebadaniu alkomatem od razu wyszło na jaw, że prowadził samochód po kilku głębszych. Mężczyzna miał w organizmie 2,2 promila alkoholu. Okazało się również, że 22-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dodatkowo upomina się o niego polski wymiar sprawiedliwości. Robert G. był poszukiwany do odbycia kary w Zakładzie Karnym.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama