Teatr Provisorium przyjeżdża do Zamościa
Zamojski Dom Kultury zaprasza w piątek na spektakl \"Do piachu” Tadeusza Różewicza w wykonaniu Teatru Provisorium i Kompanii \"Teatr”.
- (lew)
- 08.12.2009 09:09
To obraz okrucieństwa wojny i odczłowieczenia. Cały balast sporów politycznych został tu odrzucony. Przedstawienie wykracza poza doraźność polskich dylematów.
Sztukę skierowaną do widzów powyżej 16 lat wyreżyserowali Janusz Opryński i Witold Mazurkiewicz.
W Zamościu prezentowana będzie w ramach Programu \"Teatr Polska” ogłoszonego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Kraszewskiego. Przedmiotem programu jest objazd teatrów po regionach i miastach, w których nie działają stałe, zawodowe zespoły aktorskie.
W ZDK przy ul. Partyzantów 13 spektakl będzie można zobaczyć w piątek o godz. 12 i 18.
Data dodania:
08.12.2009 09:09
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze